Кава - один із найулюбленіших напоїв, без якого багато людей не уявляють початку свого дня. Для багатьох він стає невіднятною частиною ранку, даруючи бадьорість і допомагаючи прокинутися. Однак іноді буває так, що телефонний дзвінок або термінова справа відвертають вас, і ви забуваєте про свою чашку кави. Про це повідомляє Kykksi.

Не всі люблять пити охолоджений напій, тому багато хто замислюється про те, чи можна його підігріти, замість викинути. Але виявляється, це може бути не найкраща ідея.

Вчені, які проводили дослідження, дійшли висновку, що розігрівання кави в мікрохвильовій печі може бути шкідливим для здоров'я. По-перше, під час нагрівання в мікрохвильовій печі спочатку нагрівається зовнішній шар, а середина залишається холодною.

Якщо в каві є молоко і вона стоїть кілька годин, можуть розпочатися процеси згортання, що створює умови для розмноження бактерій, які не знищуються при розігріванні в мікрохвильовій печі. У людей із ослабленою імунною системою організм не в змозі боротися з цими бактеріями, що може призвести до бактеріальних інфекцій.

Але небезпеку для здоров'я становить не лише кава з молоком, а й чорна кава. Приблизно через пів години після заварювання в ньому починають руйнуватися олії і напій втрачає свій аромат, отримуючи гіркий присмак. Ідеально випити каву протягом 30 хвилин. Якщо вам потрібно його розігріти, краще використовувати духовку, ніж мікрохвильову піч.

Те, що каву не варто розігрівати у мікрохвильовій печі, пов'язане не з самим пристроєм, а з особливостями напою. Правильне використання мікрохвильової печі для розігріву їжі чи напоїв немає негативних наслідків.

Міф про те, що розігрівання їжі або напоїв у мікрохвильовій печі може спричинити рак, не відповідає дійсності. Інші напої, такі як чай, можна легко розігріти в мікрохвильовій печі, але з кавою слід бути обережним.

Також ми писали про найкорисніший продукт для всіх жінок: прибирає целюліт та допомагає спалювати жир.

Також Сlutch розповідав, які продукти вибирати для сніданку: убережуть від інфаркту та інсульту.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою